Yüksek Bel Bayan Pantolon Modelleri

Bir dönem düşük bel pantolonların piyasaya çıkması ve hem bayanlar hem de erkekler tarafından çok tercih edilerek moda haline gelmesiyle, yüksek bel pantolon modelleri neredeyse tamamen ortadan kalkmış ve üretilmez hale gelmişti.
Yüksek Bel Bayan Pantolon Modelleri

Fakat ne olduysa oldu, yüksek bel bayan pantolon modelleri kaybettiği itibarını yavaş yavaş geri kazanmaya başladı. Şüphesiz ki bunda, düşük bel bayan pantolonlarının yeterince rahat olmaması ve karın ile mideyi ön plana çıkararak daha kilolu bir görünüme sebep olmasının payı büyük. Artık hem dar kesim pantolonlarda, İspanyol paça modellerde, kalem pantolonlarda hem de geniş kesim modellerde yüksek bel görmek mümkün.

Bunun en önemli sebebi ise bazı bölgeleri kamufle ederek bayanları ince bir görünüme kavuşturması olabilir. Hem günlük yaşamda, hem iş hayatında hem de şık bir akşam yemeği ya da toplantılarda rahatlıkla kullanabileceğiniz yüksek bel pantolon modelleri, yerine göre doğru şekilde kullanılıp, doğru kombine edildiğinde, modern, zarif ve şık bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir. Peki, yüksek bel bayan pantolon modelleri doğru şekilde nasıl kombine edilir? Biraz bu sorunun cevabı üzerinde durmak istiyoruz. Bu tarz bayan pantolonları en fazla gömlekle kullanıldığında hoş bir görüntü sağlıyor. Gömleğinizi pantolonunuzun içine sokar ve pantolonun modeli uygunsa şık bir kemerle güzel bir kombin yaratmanız mümkün. Şayet kısa boyluysanız ve uzun görünmek istiyorsanız aynı renklerde pantolon ve gömlek tercih etmelisiniz.

Gömleğinizin 1- 2 düğmesini açarak oluşturacağınız ‘v’ görüntü üst bedeninizin uzun algılanmasını sağlar.

Ayrıca yüksek bel bayan pantolon modellerinin üzerine ister uzun ister kısa ceketler ya da hırkalarda kullanabilirsiniz. Uzun hırka ve ceket modelleri ise basenlerinizi gizlemeye yardımcı olabilir. Şunu da belirtmeden geçmemekte yarar var ki, yüksek bel pantolon modelleri en fazla crop tops dediğimiz kısa üstlerle kombine edildiğinde şık duruyor. Kış mevsiminde kısa kazaklar tercih edilebilirken, yaz mevsiminde ise kısa t- shirt’ler kullanılabilir. Özellikle de yüksek belli jean pantolonlar crop tops tarzı üstlerle çok şık durabiliyor. Tabi bir de bu tarz bayan pantolonlarının nasıl ayakkabılarla kullanılacağı sorunu var. Her tarz kıyafeti tamamlamak için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Kıyafetinizin tarzına uygun olarak seçebileceğiniz pek çok ayakkabı modelini yüksek bel bayan pantolon modelinin altında kullanabilirsiniz.

Hem rahatlıktan ödün vermeyen ve spor giyinmeyi tercih eden bayanların zevkine göre hem de her daim şık olmayı isteyen ve dış görünümüne her şeyden çok dikkat eden bayanların zevkine göre tasarlanmış çok sayıda tarz ve model arasından siz de kendinize uygun bir şeyler mutlaka bulacaksınız. Gideceğiniz yere uygun olarak üzerine giymeyi tercih ettiğiniz gömlek, t-shirt gibi üst parçayı pantolonunuzun içine sokarak bir kemerle tamamlayabilirsiniz.

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)