Siyah Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Her mevsim rahatlıkla giyilebilen pileli etekler dönemin moda renkleriyle, doğru bir şekilde kombinlendiğinde şık, rahat, güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar.
Siyah Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli etek giymenin birçok avantajı vardır: Belinizi daha ince gösterir, boyun daha uzun görünmesini sağlar, basenleri gizler ve birçok ayakkabı modeli ile tercih edilebilir.

Pileli etek giyerken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler etek boyu, rengi ve kumaş yapısıdır. Şüphesiz en kolay kombinlenebilen renk siyahtır. Peki, siyah pileli eteği kombinlerken nelere dikkat etmeliyiz?

Salaş Giyimin Vazgeçilmezi Uzun Siyah Pileli Etekler

Günümüzde şık bir görüntü elde etmek kadar giydiğimiz kıyafetlerin içinde rahat olabilmek de bir o kadar önem arz etmektedir. Uzun, siyah pileli eteğin üzerine giyeceğiniz gri salaş bir kazak hem sizi şık gösterecek hem de rahatça hareket edebilmenize olanak sağlayacaktır.

Bahar ve Yaz Aylarının Kurtarıcı Parçalarından Her Dönem Moda Siyah Şifon Pileli Etekler

Siyah şifon pileli etekler son zamanların en çok tercih edilen ve kolaylıkla kombinlenebilen parçaları. Bahar ve yaz aylarında basic ya da baskılı t-shirtler ile kombinleyerek spor bir görünüm elde etmeniz mümkün. Bunun yanında şık bir bluz ve hafif topuklu bir ayakkabı ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Şifon eteklerin en güzel yanlarından biri ise spor ayakkabılar ile mükemmel bir uyum içinde olmaları. Siyah bir şifon eteğin altında beyaz spor ayakkabı son dönemin favorilerinden.

Midi Boy Pileli Etekler ve Şık Bluzlar

Diz hizasında biten midi boy etekler her dönemin kurtarıcı parçası olmuştur. Siyah midi boy pileli bir etek ile tercih edebileceğiniz renkli crop toplar hem zamanın ruhunu yakalamanızı sağlayacak hem de zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Siyah Pileli Etek ve Kot Ceket Kombini

Kot ceketler özellikle bahar ayları için vazgeçilmez parçalardır. Üstelik son zamanlarda kısa ve dar modellerin yanında salaş modelleriyle de kombinlerde sıkça tercih edilmektedir. Sırtı baskılı, payetli, tül detaylı birçok kot ceket modeli ile siyah pileli eteklerinizi kombinleyebilirsiniz. Özellikle şifon pileli eteklerin üzerine giyeceğiniz kot ceketler ile sokağa ruh katmanız mümkün.

Deri Ceket ve Siyah Pileli Etek Kombini

Sonbahar ve kış denildiğinde akla ilk gelen kombinlerden biri de tartışmasız deri ceket ile yapılan kombinlerdir. Siyah pileli etekle tercih edeceğiniz siyah dar deri ceketin içine, hem düz hem baskılı beyaz t-shirtler giyebilirsiniz.

Pileli Etek Gömlek Kombinleri

Resmi davetlerde ya da toplantılarda sıkça tercih edilen gömlekler siyah pileli eteklerle güzel bir bütünlük sağlayabilir. Dar krem rengi bir gömlek ve midi siyah pileli bir etek size ciddi bir görünüm verecektir.

Pileli Etek ve Pileli Etek

Kalıpları bir kenara bırakıp çılgın tarzımla adımla söz ettiririm diyebiliyorsanız parlak, bilekte biten siyah pileli eteğinizin üzerine neon renklerde sweatshirtler giymeye ne dersiniz? Bu çılgın kombin için neon rengi bağcıkları olan spor ayakkabılarınızı hazırlamayı da unutmayın!

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)