Sarının Altına Ne Giyilir?

Sarının altına ne giyilir başlıklı yazımızda sarı renginin altına en çok ne yakışır, erkekler de sarı renginin altına ne giyilir, erkek spor giyimde sarı altına ne giyilir, kadın giyimde sarı altına ne giyilir hakkında bilgiler paylaşacağız.
Sarının Altına Ne Giyilir?

3 Ana renkten biri olan Sarı sıcak, yaz güneşini çağrıştıran, mutluluk verici canlı bir renktir ve göz alıcı, parlak bir yapıya sahiptir. Sarı ilgi çekmenizi sağlayacak, özgüveninizi yükseltecek bir renktir.

Sarı Altına En Çok Ne Yakışır?

Giydiğiniz sarının tonu ve kumaşı da altına ne giyineceğinizde etkilidir. Kadın ve erkek sarı üst giyim için tonu ne olursa olsun sarı (kazak, gömlek, bluz, tişört ) altına; buz mavisi, klasik ve lacivert renk kumaştan Jean etek pantolon, bahçıvan ve şortlar, zamansız, vazgeçilmez ve en risksiz kombinlerdir.

Erkek Giyimde Sarı Altına Ne Giyilir?

Kışlık günlük ve ofis giyimde sarı kazak, sarı gömlek altına en iyi seçenek lacivert ve mavi tonlarındaki moda kesim kot pantolonlar, lacivert ve siyah kadife kumaşlarda; klasik, dar ve kargo kesim pantolonlardır. Sarı kazak ve gömlek altına yine mevsimlik ve yünlü kumaş pantolonlar tercih edilecekse kırçıllı dokuya sahip ya da tek renk griler, siyahlar, lacivertler kullanılabilir. Yine Sarı spor bir kazak ya da üste oturan bir gömlek altına içinde sarı çizgiler bulunan bir ekose kumaş pantolon da çok şık duracaktır. Bu kombin kumaşın ağırlıklı koyu renginde zarif deri bir ayakkabıyla tamamlanabilir.

Erkek Spor Giyimde Sarı Altına Ne Giyilir?

Erkek sarı renk bisiklet yaka tişört ve gömlek yaka tişört üst giyim altına; beyaz keten pantolon ve şortlar, özellikle bronz tende ön plana çıkmanızı sağlayacak, göz alıcı bir seçim olacaktır. Gri, lacivert ve siyah eşofman altları, içerisinde sarı tonları da yer alan desenli şortlar, kot şortlar, uygun beyaz spor ayakkabılar ya da taba deri sandaletlerle muhteşem duracaktır.

Kadın Giyimde Sarı Altına Ne Giyilir?

Sarı renk giyim seçerken ten ve saç renginiz göz önünde bulundurulmalıdır. Açık ton sarı kullanımında makyaj ve aksesuar Eğer açık tenli ve açık saç rengine sahipseniz solgun sarılar yerine canlı sarılar ya da alt giyimde canlı desenler ve koyu renkler seçerek dengelemelisiniz. Sarının zıt rengi olan mor desenli alt giyim de alternatiflerinizden biri olabilir. Yazın sarı kolsuz ve askılı bluzlar, tişörtler altına mini beyaz etekler, beyaz ve lacivert hakim desenli keten, kot şortlar, bahçıvan ve kısa pantolonlar giyebilir, bez, spor ayakkabılar ve altın rengi ya da taba sandaletlerle tamamlayabilirsiniz. Kışın ise sarı renk kazak ve gömleklerinizi; kadife ve üste oturan kot pantolonlar, koyu renk kaşe, buklet etekler ile kullanabilirsiniz.

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)