Paltonun Altına Ne Giyilir?

Özellikle kış mevsimine geçiş yaptığımız bu aylarda, seçtiğimiz kıyafetlerin ve aksesuarların önemi oldukça büyüktür.
Paltonun Altına Ne Giyilir?

Kadın giyim ve tekstil ürünleri her ne kadar çeşitli olsa da işlevsellik bakımından bir o kadar yetersizdir. Moda ve yeni giyim trendleri göz önüne alındığında kadınlar bazı konfor alanlarından feragat etmektedir.

Palto ile Kombin Önerileri

Sizler için tavsiyemiz modaya ayak uydururken ayrıca kendi konforunuzu en üst seviyede tutmanız gerektiği konusundadır. Özellikle soğuk ve yağmurlu bu aylarda kalın ve bir o kadar hafif, rahat paltolar tercih edilmelidir.

Eğer tercih ettiğiniz palto ince ve rüzgar geçiren bir yapıya sahip ise, tercih etmeniz gereken üst giyim çeşidi yünlü veya boğazlı bir kazak olmalıdır. Özellikle sonbahar aylarında kış furyası ile birlikte gelen yeni ve şık görünümlü giysiler, sizler için iyi bir seçenek skalası oluşturacaktır. Seçtiğiniz kazağınızın renginde veya alt tonları ile makyaj yaparsanız, hem şık hem konforlu ve bir o kadar asil bir görünüm elde edersiniz.

Pantolon Tercihi Nasıl Olmalı?

Alt giyim konusunda ise dikkat etmeniz gereken bir kaç unsur var. Genellikle soğuk kış aylarında üşümeyi engellemek için pantolon altına içlik veya ince bir tayt giymeyi tercih ederiz. Ancak bu tercih bacaklarımızın ısınmasına yardımcı olurken bizleri olduğumuzdan biraz daha kilolu göstermektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz pantolon renkleri koyu olmalıdır. Eğer tercihiniz kot pantolondan yanaysa bacak önlerine doğru rengi hafif açılan pantolonları tercih etmeniz, bacaklarınızı olduğundan bir tık daha zayıf gösterecektir. Pantolon seçerken rahat ve esnek olmasına özen gösterin. Sizi sıcak tutarken ayrıca bedeninizin havasız kalmasına sebep olmamalı terletmemeli. Eğer konforlu bir pantolon seçmez ise bacak ve çevresinde çeşitli cilt problemlerine yol açabilir.

Peki Ayakkabı?

Bu alanda özgürsünüz. Ancak günlük hava şartlarını göz önünde bulundurmanız kaydıyla. Tercihinizin kapalı ayakkabılardan yana olması yararınızadır. Seçeceğiniz palto içi giyim ürününüz ile bir renk bağlantısı olması da hazırlamış olduğunuz kombinin bir bütün olmasını sağlar. Her ne kadar hava tahminlerine uygun giyinseniz de beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple mümkün olduğunca ayakkabılarınızın sıvı temasında su geçirmeyen bir yapıda olmasına dikkat edin.

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)