Gelinlik Hangi Kumaşlardan Yapılır?

Kış aylarında muhteşem salon düğünleri yapılır; süreci doğru kumaş seçimi ile başlatmak, her konsepte ve mevsime uygun gelinlik modelinin belirlenmesinde (yazın sade sahil ve kır düğünlerinden) hızlı ilerleme sağlanması önemlidir.
Gelinlik Hangi Kumaşlardan Yapılır?

Bohem gelinler saray gelinlerine uygun orijinal mikado kumaşlardan başlayarak üç boyutlu kumaşları tercih ediyor.

3D Gelinlik Kumaşı

Bohem gelin Sıklıkla karşılaştığımız bohem gelinlik, 3 boyutlu çiçek detaylarıyla dolu tüm sezonun en moda gelinliklerinden biridir. Nakış, baskılı kumaşların ve kendi genişliğindeki kumaşların derinliğini artırır ve desenler de düz kumaşların hareketlenmesine yardımcı olur. Gelinliğin üst yarısından eteğin tüm kısımlarına kadar rahatlıkla kullanılabilen bir beden ölçüsü Bu yıl hemen hemen tüm gelinlik modelleri güvenle kullanabiliyor. Beden detayları; hafif şifon ve tül kumaşlardan, daha ağır ve düz hatlara uyum sağlayan zarif kumaşlara kadar çeşitli tarzlarda kendini gösterebilir. Şık ve modern bir tavrı temsil eden 3 boyutlu gelinlik, uzun süre eskimeyecek bir trend haline gelmiş gibi görünüyor.

Saten gelinlik kumaşı

Saten, parlak ve pürüzsüz yapısı ve benzersiz pileli görünümü ile en popüler düğün kumaşlarından biridir. Pamuk ve ipek karışımlarından üretilen saten gelinlik kumaşı, sade ve masum bir gelinliğe sahip olmayı hayal eden her gelinin isteklerini tatmin ediyor. Saten kumaş, yüksek kalitesi ve zarif görünümü ile en küçük tasarımı ve daha etkili duruşu gösterir; mini kuyruk tasarımına sahip A kesim veya balık etekli gelinlik ile eşleştirilir ve modern bir anlam ve ikonik bir netlik getirebilen bir degaje yaka tasarımı ile dekore edilmiştir. Dış. Saten gelinliklerde değişmeyen kumaşlardan biridir. Her gün değişiyor, artık ister kraliyet gelini olsun ister özgür gelin saten seçiliyor. Saten gelinlik, sade desenlerle maksimum etkiye ulaşabilir ve ölçülü takılar ve saç aksesuarları ile kolayca eşlenebilir.

Dantel Gelinlik Kumaşı

Geçmişten günümüze zarif ve asil kadınların vazgeçilmez kumaşı dantel aynı zamanda en özel gündür. Dantelli gelinlik kumaşları nostaljik ve sonsuz romantik etkiyi uç noktalara taşıyor, tüm gelinliklerde kullanılabiliyor, detaylar dahil edildiğinde tasarıma derinlik katıyor. En hafif ve en ince gelinliklerden biri olan dantel, özel el işçiliği ve mükemmel simetriye sahip dokuma kumaşlarla hazırlanabilir. Fransız dantellerinden kumaşlara, kabartma desenlere kadar pek çok farklı özellik ve modele sahip dantel, masumiyet ve romantizm göstermek isteyen her gelin için geçmişten günümüze zarif bir zaman tüneli kapısı sağlıyor.

Tül Ve Şifon Gelinlik Kumaşı

Şifon gelinlik kumaşları, ilkbaharda hızla en popüler kumaş türlerinden biri haline gelir ve yarı saydam bir etki sağlayan en hafif kumaşlardan biridir. Astarsız ve brandasız hafif bir yazlık gelinlik ararken her gelin adayının ana tercihi olan şifon, göz alıcı etkisi her hareketi bir dans adımına dönüştürerek çarpıcı bir etki yaratıyor. Akan duruşu A-line etekle gösterilmesine rağmen, çok az kuyruğu vardır. Vücudun üst kısmındaki kıvrımlar belin inceliğini vurgular ve uygun bir duruş sağlar. Hafif tülden yapılmış bir duvak ile eşleştirildiğinde şifon gelinlik, taze bir gelin rolünü en üst düzeye çıkaracak ve yaz aylarında gelinin yüzüne ışıltılı bir gülümseme getirecek.

Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)