Erkekler Nasıl Giyim Sever?

İlk karşılaşma ve ilk etkileşim her erkek için önemlidir. Bu etkileşimler sayesinde insanlar birbirlerine olan izlenimlerini ve karakterlerini oluşturmaya yönelik bir an oluşturmuş olur.
Erkekler Nasıl Giyim Sever?

Özellikle ilk buluşmada dış görünüş ve kıyafet seçimi ön planda kalıyor. Hatta dış görsellikten de öte yapılan kombin daha dikkat çekici oluyor. Çünkü ilk buluşma da kendi içimizde görünüş ve kombin sayesinde değerlendirmeler yapıp sonrasında sohbete dalıyoruz.

Tabi bunlardan en önemlisi kılık kıyafettir. İnsanların yaptığı kombinlerden karakterlerini analiz edebilecek ipuçları bulabiliriz. Bu yüzden kılık kıyafet önemli bir hal alıyor.

Kadınlar kıyafet seçebiliyor ancak erkeklerin moda anlayışı yok diyor kadınlar gibi erkekler de karşı cinsten etkilenecek şekilde yapılan kombinlere dikkat ediyor. Kadınlar hoşuna giden her kıyafeti giyiyor, modayı takip ederek dikkatleri üstüne çekmek istiyor. Peki erkekler? Onlar kadınların giyimleri hakkında ne düşünüyor?

Erkeklerin Kombin Düşünceleri Ve Kadın

Erkeklerin, kıyafetleriniz hakkındaki fikirleri tabi ki sizi ilgilendirir. Bazı kısımlar belki önemser bazı kısımlar ise önemsemez, ancak çoğu insan dışarıdan ne şekilde göründüğünü, onu beğenen ya da beğenmeyenleri merak eder. Çünkü öyle banal ve rahatsız olan kıyafetleri sadece kendileri için giymiş olmak saçmalıktır. Eğer beğenilme gibi bir duygu olmasaydı her kadın olabildiğince modanın ruhundan uzak ve rahat giyinirdi. Her kadın karşı cins tarafından beğenilmek ve övgü toplamak ister. Aynı şey erkekler içinde geçerlidir.

Erkekler Ne Tarz Giyim Sever

Çoğu erkek sadelikten hoşlanır ama bazen nadir olarak abartı da sevilir. Bu dengeleme tamamen zamana ve mekana göre değişmektedir.

Erkekler yaz mevsiminde kadınları zarif ve feminen gösteren çiçekli, polka desenli elbiselere bayılmaktadır. Bu bir kadını prenses gibi gösteriyor ve kadınları daha dikkat çekici kılıyor. Erkeklere göre siyah beyaz polka desenli elbise kadını daha seksi gösteriyor. Böyle kombinler erkeklere rahat, eğlenceli ve güvenilir bir etki bırakmanızı sağlıyor.

Dar pantolon ve uzun çizme ile yapılan kombinler kafasını size çevirmesini sağlıyor. Topuklu ayakkabı ile yapılan kombinler sayesinde kadına daha fazla özgüven gelir ve kıyafetlerini taşıma şekilleri bile değişir. Topuklu ayakkabı giyen kadın erkekler tarafından çok beğeniliyor. Yapılan araştırmalara göre de erkekler için kadını en çok gösteren aksesuar topuklu ayakkabılardır. Ancak topuklu ayakkabı ile yürüyemiyorsanız kesinlikle giymeyin. Bunların yanı sıra topuklu ayakkabının kaba, yüksek platform olmaması gerek bu erkekler için oldukça itici geliyor.

Erkekler sadelikten yana olduğu için yapılan kombinlerde basit renkleri seviyorlar. Kırmızı, siyah ve beyaz renk elbiseler de görmek hoşlarına gidiyor.

Tayt giyilmesini de seviyorlar ancak bunu taşıyabilecek düzgün bir bacak lazım. Kışın giyilen dar siyah taytlar ilgi odağı oluyor.

Sırtı açık bluzlar erkeklere göre kadınları çok zarif gösteriyor ve en güzel icat olabilir.

Dökümlü kazaklar sizi daha gizemli gösterir.

Erkekler kendilerinin kıyafetlerinin giyilmesine bayılıyor. Boyfriend trendi ile yapılan kombinler en çok sevilen kıyafetler arasına girmektedir.

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)