Erkek Kapri Modelleri

Yeni yıla girdiğimiz ocak ayı itibari ile moda hayatında yeni değişikliklerde oldu. Giyim sektörünün her alanın da kendisini gösteren yeni yıl modası sadece kıyafet konusunda sınırlı kalmayarak aksesuarlarda da kendisini göstermiştir.
Erkek Kapri Modelleri

Giyim markaları tarafından oldukça iyi bir şekilde yansıtılan yeni yıl modası bu yıl oldukça farklı gözüküyor geçtiğimiz moda akımlarına göre. Geçtiğimiz yıllar düz desen ve şekiller de olan ayrıca sade renklere hâkim olan moda akımı bu yıl aksine daha hareketli ve canlı çizgilere hâkim. Özellik ile renk konusun da tam ters şekilde sadelikten çıkarak daha canlı renklere bürünen moda akımı insanları oldukça etkileyecek türde. Taşıdığı özellikleri giyenlere adeta yansıtan kavram insanları daha pozitif ve hareketli bir hale çeviriyor. İnsanların ruh halini etkileyerek daha çocuksu ve genç hissetmelerine neden oluyor. Ayrıca farklı tarzlardaki kıyafetlerin uyumunu kanıtladığı için de zıtlığı kötü olmaktan çıkartıyor. Normalde ayrı ayrı ele alındığın da alakasız bir görüntünün oluşacağı sanılan kıyafetleri cesaretli bir hareket ile birleştirerek bu düşüncenin ne kadar boş olduğunu kanıtlamış durumda.

Özellikle ilk bakışta bayanlara yönelik gibi gözüken moda akımlarından çok uç noktada bir görüntüde sergileyen giyim modası, bu sefer bayanlara hizmet veriyor olsa da daha çok erkeksi bir biçim de konseptler hazırlanıyor. Giyim markalarının ürünlerini sergiledikleri mağazaların vitrinlerine baktığınız da buna siz de hak vereceksiniz.

Göz kamaştıran şekilde ciddiyeti de içeren bu yeni yıl modası zaman aralıkları ile de kendisini yeniliyor.

İlk olarak kış sezonu koleksiyonları ile karşımıza çıkan moda akımı yaz aylarına yaklaştıkça bahar ve yaz sezonu koleksiyonlarını da yavaş yavaş çıkartıyor. Kız sezonundaki koleksiyonlara göre biraz daha ileri giderek daha hareketlenen ve canlanan moda koleksiyonları bu yazı rengârenk bir hale bürüyecek gibi gözüküyor. Şu anda çok fazla bir bilgimizin olmadığı yaz koleksiyonlarının nedeni ise giyim firmalarının arasındaki rekabet yüzünden. Kıyafetlerini çok erken şekilde sergilemekten çekinen firmalar yaza hem müşterilerine hem de rakibi olduğu giyim firmalarına sürpriz yapmak istiyor.

Ama az buz da olsa nasıl bir koleksiyon yaratacaklarının sinyalini veren markalar özellik ile yaz kıyafetlerini değiştirmiş. Kapri modasını geri getirmeyi hedefleyen moda akımında özellik ile erkeklere yoğunlaşırmış şekilde gözüküyor. Genel de erkekler için çeşitli şekillerde modeller üreten giyim firmaları bu yıl erkek ürünlerinde de çeşitli modeller kullanıyor. Öncelik ile çeşitli renklerdeki kapri modelleri erkekleri ağır görüntülerinden ziya de daha hareketli ve canlı bir karaktere bürüyecek gibi görünüyor. Özellik ile kapri üzerine gömlek konseptleri ile bir yandan hala klasikliği korurken bir yandan da sporluğu eklemişler. Sizde bu yılın modasına uyarak erkek kapri modasına uyarak yazı hareketli ve dikkat çekici bir şekilde geçirebilirsiniz.

Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)