Bordo Elbiseye Hangi Renk Küpe?

Renklerin uyumları kişilerin dış görünüşlerinde ilk dikkat edilen şeylerden biridir. Moda ile çok ilgili olmayan kişiler bile günümüzde dış görünüşlerine dikkat etmektedir.
Bordo Elbiseye Hangi Renk Küpe?

Uyumlu renkler giymek ve bununla aksesuarları da uydurmak ilk izlenim için oldukça önemlidir. En zor renklerden biri de bordo renk olarak karşımıza çıkar.

Modada Renk Uyumları

Modaya uymak için birçok kişi renkleri uydurmaya ve daha önemlisi aksesuarları da her şeye uydurmaya çalışır. Her ne kadar uyumsuzluktan ve zıt renklerden ayrı bir hava oluşsa da birçok kişi renklerin uyumunu araştırmaktadır. Günümüzde birçok kişi kendi zevkine göre uyum oluşturmaya çalışmaktadır. Özellikle kadınlar kıyafetleri, aksesuarları ve takıları çok severler ve günlük hayatlarında da kullanırlar. Renk uyumuna öncelikle ten renginden başlamak gerekir. Kişilerin ten ve saç renklerine göre kendilerine hangi rengin yakıştığını bulmaları gerekir. Bordo üçüncül renkler içinde bulunan ve kombinlenmesi zor olan renklerden biridir. Kişilerin kombin yaparken çok fazla renk karıştırmaması gerekir. En fazla üç rengin bir arada kullanılması daha fazlasına kaçılmaması gerekir. Tek renk olan kıyafetleri kombinlemek daha kolaydır. Karışık ve desenli kıyafetleri kombinlemek için desen içinden bir rengi seçmek ve o doğrultudan ilerlemek gerekir.

Bordo ile Uyumlu Renkler

Bordo moda içerisinde kullanılan en zor renklerden biridir. Doğru renkler kullanılmadığında kombinlerde kötü bir görüntü oluşur ve bu kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Bu nedenle bordo giyecek olan kişilerin bu rengin tamamlayıcı olabilecek renklerini araştırmaları gerekir. Bordo elbise ile gold detaylı küpeler takmak oldukça şık bir görüntü elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda gol bir kolye ya da bileklik de kombini tamamlar. Bordo renk bir elbise giyilecekse bununla gümüş ya da siyah aksesuarlar da uyumlu olur. Bordo renk ile birçok renk uydurulabilir fakat bunun için doğru tercihler yapılması gerekir. Elbisenin boğazı açıksa daha büyük küpeler tercih edilebilir fakat kapalı ise daha küçük küpeler tercih edilmesi gerekir.

Bordo Elbiseye Hangi Renk Küpe?

Kıyafetlerle nasıl aksesuarla kullanılması gerektiği oldukça zorlu bir karar aşaması gerektirir. Bordo ile uyumlu renkler arasında gol, bej, siyah ve gümüş bulunur. Bordo bir elbise giyildiğinde boğaz kısmı açık olduğunda büyük küpeler ve kolye takılabilir. Boğazı kapalı bir elbise ile toplu saç ve küçük şık küpeler takılması daha güzel bir görüntü oluşturur. Bordo elbise ile gold ya da gümüş detaylı küpeler tercih edilebilir. Bu sayede daha şık ve güzel bir görüntü elde edilir. Birçok kişi renklerin uyumu hakkında bilgi sahibi olmadan uyum yakalamaya çalışır. Bunun araştırmasını yapmak oldukça kolaydır. Bordo ile hangi renklerin uyum gösterdiğine internet üzerinden ulaşmak mümkündür. Moda ilgi ve bilgi gerektiren bir alan olduğundan bu konuyla ilgilenen kişiler dış görünüşlerine daha fazla önem verirler.

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)