Abiye Tulum Nasıl Kombinlenir?

Tulumlar son yıllarda şıklığı ve kullanım kolaylığı nedeniyle birçok kadının vazgeçilmezi haline geldi.
Abiye Tulum Nasıl Kombinlenir?

Son sezonlardaki moda trendlerinin tulum modellerini ve en çok davet edilen kurtarıcıların iş kıyafetlerini gündüzden geceye hızla hazırlayabilirsiniz. Elbisenin şıklığından pantolonun rahatlığına kadar pek çok özelliği bünyesinde barındıran tulum modelleri, her mekana uyum sağlayabilen modaya uygun topuklu ayakkabılar ile ayırt edilebiliyor. Uzun boylu kadınlar için bir tulum stili seçerken, ilk etapta bol veya çan altlı stiller seçtiğinizden emin olur. Sportif tarzı olan kadınlar, ince omuz askılı ve düşük belli bir tulum seçebilirler. Böyle bir model sizi daha kıvrımlı ve seksi gösterecektir.

Tulum Modellerinde Seçim Yapmak

Çok ince ve minyon bayanlar pileli veya fırfırlı iş kıyafetleri ile daha da muhteşem görünebilirler. Kısa boylu bayanlar dar kesim ve kısa tulumları tercih etmelidir. Geniş paça ve uzun tulum modelleri sizi daha kısa gösterir. İş kıyafeti kombinleri yaparken ayakkabı seçimi çok önemlidir. Uzun tulumlar ile düz ayakkabılar ve yüksek topuklu ayakkabılar giyilebilir. Yüksek topuklu geniş paça kargo pantolonlar, düz burunlu ayakkabılarla dar paça kargo pantolonlar altın kuralınız olmalıdır. İş kıyafeti kombinleri yaparken bol terzilik ve ince topuklu ayakkabılar çok uygundur. Tulumlar spor ayakkabılarla kombinlenir. Gündüzden geceye şık kalmak için uzun tulum stiline uygun altın kolye ve bileklikler ya da metal ve hacimli bileklikler kullanabilirsiniz. Akşam iş kıyafetlerinde inci veya pırlanta takılar kullanarak zarif ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Dolayısıyla abiye tulum nasıl kombinlenir sorusunun cevabı olarak bunlar verilebilir.

Tulumun Özellikleri

Geniş paçalı tulumlar sizi her zaman olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Bacaklar ne kadar geniş olursa, şişman görünme riski o kadar artar. Karın ve kalça bölgesinden şikayet eden bayanlar bel bölgesinden döküm oluşturan tulum modellerini tercih etmelidir. Küçük göğüslü bayanlar ince omuz askılı tulumları, büyük göğüslü bayanlar ise yarım kollu veya zayıf kollu tulumları tercih edebilirler. Kilo problemi olan kadınlar, iş elbisesi için tulum seçerken siyahı tercih etmelidir. Siyah her zaman zayıf görünmenin sırrıdır. Boyu kısa olan kadınlar mümkün olduğunca tulum giymemelidir. Tulum iş hayatında rahatlıkla giyilebilir. Pileli tulum modeli iş hayatında iyi bir kombin oluşturur. Bu kombinde ceket giyerseniz iş yerine uygun alternatif bir kombin yapmış olursunuz.

Düz ayakkabılar şort ve tulumlar için, stilettolar ise uzun bacaklı kadınlar için bu tulumlar uygundur. İş kıyafetleri siyah, ayakkabılar ve takılar gümüş ise güzel bir kombin oluşturacaktır. Tulumlar sportif ise kot ceket bile giyebilirsiniz. Daha klasik bir tulum varsa üzerine klasik bir ceket almakta fayda vardır. Aksesuarlar ve takılar da renklerini ve tarzlarını iş elbiselerinden alır ve yansıtır. Abiye tulum seçerken, iş yerinde rahatlıkla giyebilir ve kombin yaparak şıklığı kazanabilirsiniz.

Paylaş
Zayıflama Rehberim
Zayıflama Rehberim

Zayiflamarehberim.com'da zayıflamaya dair herşey, sağlık, diyet, beslenme, spor ve güzellik ile ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Rehberim Yorumları (0)